Kek Şekerleme: Bayan Garson

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 129 MB
  • Version 0.8.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Touchten
Kek Şekerleme: Bayan Garson mobil oyununu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Bağımlılık yapacak derece de kaliteli içerikleri sizlere sunan Kek Şekerleme: Bayan Garson mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayın. Dünyanın en lezzetli yemekleri, pastaları yaparak müşterilerinize sunabilirsiniz. 

Eminim herkese bir kahvaltı sebebiyle değil aynı zamanda ruh hallerini tezahürün eden bir şiir ve popüler bir kafeye şekerleme sahip olmak hep hayal etmiştir. Bu muhteşem oyun hayallerinizi gerçekleştiriyor. Herkesin dostça bir ortamda mükemmel bir müşteriler hizmetinden yararlanabileceği bir yer olan bu minik sevimli restoran da eğlenceli bir dünyanın parçası olabilirsiniz.

Rüyanızı gerçekleştirin ve Hazel ile eski kahve şimdiye dek en büyük kek cafe fırın haline getirme macerasına başlayın. Sizde maceranın bir parçası olun. Hazel yeni bir pasta yemek pişirme oyunu şekerleme iş satın aldı. O başarılı bir kek fırın sahibi olmak istiyor ve bir bayanı garson olarak işe aldı. Daha sonra garsona dükkanı öğretiyor ve akıllı hamleler ile pasta dükkanını daha da geliştirmenizi sağlıyor. 

Kek Şekerleme: Bayan Garson indir
DİĞER SÜRÜMLER